- فیلم و سینما

«میکی ۱۷» بونگ جون هو ۲۰۲۵ اکران می‌شود

فیلم «میکی ۱۷» جدیدترین ساخته بونگ جون هو که فیلمبرداری آن را داریوش خنجی بر عهده داشته در سال آینده میلادی اکران خواهد شد.
کمپانی برادران وارنر که ماه گذشته تاریخ اکران فیلم «میکی ۱۷» ساخته بونگ جون هو کارگردان برنده اسکار را از ۲۹ مارس ۲۰۲۴ حذف کرده بود با بروزرسانی تقویم اکران خود اعلام کردند که این فیلم در تاریخ ۳۱ ژانویه ۲۰۲۵ اکران خود را آغاز خواهد کرد.

براساس گزارش ورایتی، این فیلم بر اساس رمان «میکی ۷» نوشته ادوارد اشتون ساخته خواهد شد که روایتگر داستان یک کارمند یک بار مصرف با بازی رابرت پتینسون در یک سفر انسانی است که برای استعمار دنیای یخی نیفلهایم فرستاده شده است.

هر زمان که مأموریتی بسیار خطرناک حتی انتحاری وجود دارد، خدمه به میکی روی می‌آورند. پس از هر مرگ، یک بدن جدید با حافظه دست نخورده بازسازی می شود. پس از شش مرگ، «میکی ۷» شرایط قرارداد خود را درمی‌یابد و متوجه می‌شود چرا این تنها موقعیت استعماری بود که هیچکس حاضر به تصدی آن نبوده است.

به گزارش ددلاین، استیون یون، نائومی آکی، تونی کولت و مارک روفالو از دیگر بازیگران فیلم سینمایی میگی ۱۷هستند.

بونگ جون هو و خنجی پیش از این در سال ۲۰۱۷ در فیلم «اوکجا» نیز همکاری کرده بودند.

«اَنگل» ساخته قبلی بونگ جون هو، پس از کسب نخل طلای بهترین فیلم جشنواره کن، شبی تاریخی در نود و دومین دوره جوایز اسکار رقم زد و اولین فیلم غیرانگلیسی زبانی نام گرفت که جایزه اسکار بهترین فیلم، کارگردانی و فیلمنامه اصلی را به خانه برد.

برنا