- تکنولوژی

Galaxy S24: هوش مصنوعی در جیب شما

آینده هوش مصنوعی که مدت‌ها به ما وعده داده شده بود، اکنون در دسترس است. هوش مصنوعی ابزاری قدرتمند است که می‌تواند به ما کمک کند تا کارهایمان را سریع‌تر، آسان‌تر و کارآمدتر انجام دهیم. این هوش مصنوعی است که در طول روز کاری شما همراه شماست.

با وجود تمام صحبت‌هایی که درباره تحول کار توسط هوش مصنوعی می‌شود، نقطه عطف برای نیروی کار هوش مصنوعی است که همه‌جا با شما می‌رود.

سامسونگ با Galaxy S24 از هوش مصنوعی برای ارائه ابعاد جدیدی از راحتی شخصی، بهره‌وری و ارتباطات در زندگی روزمره ما استفاده می‌کند.

در اینجا به چند نمونه از ویژگی‌های این دستگاه که باهوش مصنوعی Galaxy پشتیبانی می‌شوند و نحوه تغییر نحوه کار ما اشاره می‌کنیم:

ازبین‌بردن موانع ارتباطی

امروزه کسب‌وکارها به طور منظم برای دستیابی به فرصت‌های جدید بازار در سراسر مرزها و مناطق زمانی به هم مرتبط می‌شوند. دقت و سرعت ضروری است، اما ارتباطات بین‌المللی می‌تواند باعث سوءتفاهم، سردرگمی و تأخیر شود. Galaxy S24 به متخصصان کمک می‌کند تا همکاری مؤثرتر داشته باشند، چه در دفتر باشند، چه از خانه کار کنند و چه در جای دیگری.

ترجمه دوطرفه در زمان واقعی در کنفرانس‌های تلفنی

ترجمه دوطرفه در زمان واقعی در کنفرانس‌های تلفنی

ترجمه دوطرفه در زمان واقعی در کنفرانس‌های تلفنی: شما در حال برقراری تماس کنفرانسی با یک شریک تجاری بالقوه در یک شرکت خارج از کشور هستید. می‌خواهید تا حد امکان بدون مشکل پیش برود، اما نگران موانع زبانی هستید.

Live Translate Galaxy S24 گفتگوهای تلفنی را به‌صورت زنده ترجمه می‌کند و تضمین می‌کند که با همکاران یا مشتریان خارج از کشور به همان اندازه واضح، خلاق و حرفه‌ای خواهید بود که به زبان خودتان صحبت می‌کنید. Live Translate که در زمان راه‌اندازی به 13 زبان ارائه می‌شود، ترجمه دو طرفه را روی هر دو دستگاه ارائه می‌دهد، حتی اگر یک طرف از Galaxy یا حتی یک گوشی هوشمند استفاده نمی‌کند.

متن و لحن متناسب برای ایمیل‌ها یا پیام‌های متنی حرفه‌ای

متن و لحن متناسب برای ایمیل‌ها یا پیام‌های متنی حرفه‌ای

متن و لحن متناسب برای ایمیل‌ها یا پیام‌های متنی حرفه‌ای: اولین روز کاری شما در شغل جدید است و می‌خواهید در اولین ایمیل خود به همکاران خود تأثیر خوبی بگذارید.

با Chat Assist Galaxy S24، گزینه‌های مختلف تولید شده توسط هوش مصنوعی به شما پیشنهاد می‌شود که چگونه پیام و سبک نوشتاری خود را بازسازی کنید، بنابراین لحن را درست دریافت می‌کنید. چه نوشتن یک پست جذاب در رسانه‌های اجتماعی یا یک ایمیل رسمی برای رئیس خود باشد، این ویژگی از طریق صفحه‌کلید سامسونگ در دسترس است، بنابراین می‌توانید از آن در هر برنامه‌ای استفاده کنید و مطمئن شوید که هر بار به نتایج مناسب می‌رسید و اگر با همکار خارج از کشور کار می‌کنید، دسترسی Chat Assist به 13 زبان به شما این امکان را می دهد که همه این کارها را به زبانی انجام دهید که حتی صحبت نمی کنید.

بدون موانع زبانی به‌صورت حضوری صحبت کنید

بدون موانع زبانی به‌صورت حضوری صحبت کنید

بدون موانع زبانی به‌صورت حضوری صحبت کنید: به‌عنوان یک صاحب کسب‌وکار کوچک که در نمایشگاهی در مورد روندهای بازارهای نوظهور شرکت می‌کنید، یک متخصص شناخته شده را در جایگاه خود از یک صفحه تجاری محبوب یوتیوب پیدا می‌کنید. می‌خواهید ذهن او را بخوانیم، اما از نمایش می‌دانید که او ایتالیایی صحبت می‌کند و شما این زبان را بلد نیستید.

Interpreter ترجمه زنده را از برنامه تماس خارج کرده و وارد دنیای فیزیکی می‌کند. با این ویژگی، Galaxy S24 به یک مترجم بلادرنگ حضوری تبدیل می‌شود. از آنجایی که این ابزار صفحه‌نمایش گوشی را به‌صورت افقی به دو قسمت تقسیم می‌کند، هر فرد می‌تواند متن ترجمه شده فوری را همراه با صدای همراه به دیگری نشان دهد. همچنین به شما امکان می‌دهد زبان موردنیاز خود را انتخاب کنید و با هرکسی در اطراف خود به طور روان و حرفه‌ای ارتباط برقرار کنید.

تلفن و افکار خود را سازماندهی کنید

اگرچه تلفن‌های ما راهی آسان برای ضبط ایده‌ها، پروژه‌های تحقیقاتی و ترتیب جلسات ارائه می‌دهند، سازمان‌دهی همه این موارد در یک دستگاه دستی می‌تواند چالش‌برانگیز باشد. با این حال، با استفاده از قابلیت‌های پاسخگوی Galaxy AI، Galaxy S24 به طور هوشمندانه تلفن شما را سازماندهی می‌کند تا شما روی تصویر کلی تمرکز کنید.

اسناد و برنامه‌های خود را مرتب نگه دارید

اسناد و برنامه‌های خود را مرتب نگه دارید

اسناد و برنامه‌های خود را مرتب نگه دارید: در حین انجام یک پروژه کاری، متوجه می‌شوید که منابع مرتبط موردنیاز شما همه‌جا پراکنده هستند: ایمیل‌های طولانی، مقالات مفصل، فایل‌های PDF و موارد دیگر. اگر می‌توانستید همه چیز را در یک قالب منسجم گرد هم بیاورید، ساعت‌ها از یادداشت‌برداری و تبدیل فایل صرفه‌جویی می‌کردید.

با تشکر از ویژگی Note Assist، می‌توانید با چند ضربه انگشت نسخه‌های خلاصه شده از تمام مطالب خود را ایجاد، خوانده و ذخیره کنید و گردش روزانه اسناد را به یک آرشیو ساختاریافته تبدیل کنید. با بالا آوردن یک سند، Note Assist از شما می‌خواهد که محتوای آن را مستقیماً در برنامه Samsung Notes خود ذخیره کنید. هنگامی که در آنجا هستید، این ویژگی می‌تواند قبل از ایجاد یک خلاصه نقطه‌ای ساده یا دقیق از کل سند در بالای متن اصلی، متن را به طور خودکار قالب‌بندی کند و اشتباهات املایی را تصحیح کند تا بتوانید هر زمان که نیاز دارید تمام نکات کلیدی را در یک نگاه ببینید.

این ویژگی همچنین می‌تواند متن را مستقیماً از کتاب‌ها و مقالات فیزیکی استخراج و خلاصه کند و یادداشت‌ها را به زبان‌های دیگر ترجمه کند، در حالی که قابلیت‌های Browsing Assist آن می‌تواند مقالات طولانی و مفصل را به خلاصه‌های مختصر تبدیل کند.

همه چیز را به طور دقیق مستند کنید

همه چیز را به طور دقیق مستند کنید

همه چیز را به طور دقیق مستند کنید: این یک معضل کلاسیک است: شما در یک جلسه کاری مهم هستید و باید درحالی‌که تمرکز خود را حفظ می‌کنید و مشارکت می‌کنید، یادداشت‌های دقیقی بردارید. با Galaxy S24 می‌توانید هر دو را داشته باشید.

Transcript Assist سوابق کامل و دقیقی از جلسات و گفتگوها ایجاد می‌کند. به‌سادگی جلسه را با استفاده از برنامه ضبط صدای داخلی سامسونگ ضبط کنید و سپس Transcript Assist آن را به متن تبدیل می‌کند و جملات را بر اساس گویندگان جداگانه جدا می‌کند. پس از دریافت رونوشت، می‌توانید آن را به همان شکلی که هست با همکاران خود به اشتراک بگذارید یا آن را به Samsung Notes ارسال کنید و با استفاده از Note Assist خلاصه نقطه‌ای تولید شده توسط هوش مصنوعی به آن اضافه کنید.

اگر فایل‌های صوتی از قبل ضبط شده بدون Transcript Assist دارید، این ویژگی می‌تواند این فایل‌ها را با استفاده از Text to Audio به یادداشت تبدیل کند.

وقتی صحبت از کار به میان می‌آید، قدرت داشتن هوش مصنوعی در دستگاه‌های تلفن همراه ما فراتر از خودکارسازی وظایف روزمره است. Galaxy S24 نشان می‌دهد که چگونه فناوری می‌تواند به طور چشمگیری نحوه کار، تفکر و خلق ما را بهبود بخشد – با ضروری، موبایل و در دسترس بودن.

فوت و فن