- فیلم و سینما

احمد مهرانفر و درخواست از تماشاگران «خجالت نکش ۲»

احمد مهرانفر بازیگر گفت: امیدوارم «خجالت نکش ۲» را هم مثل «خجالت نکش ۱» دوست داشته باشید. می‌دانم که «خجالت نکش» قبلی یک توقعی ایجاد کرده است اما امیدوارم این فیلم هم بتواند رضایت شما را جلب کند. اگر فیلم را دوست داشتید از آن حمایت کنید و به دیگران هم توصیه کنید که این فیلم را تماشا کنند.

اولین اکران مردمی «خجالت نکش ۲» با حضور بازیگران، عوامل و اهالی رسانه در سه سالن پردیس سینمایی کورش برگزار شد.

 به نقل از مشاور رسانه‌ای، فیلم سینمایی «خجالت نکش ۲» شب گذشته یکشنبه ۲۰ خرداد ماه با حضور بازیگران و عوامل فیلم از جمله سید امیر پروین‌حسینی تهیه‌کننده، رضا مقصودی کارگردان، شبنم مقدمی، احمد مهرانفر، محمد معتضدی، میثاق جمشیدی، النا آسا، اورانوس قوامی، سودابه حعفرزاد و پریسا محمدی پور، همزمان در سه سالن پردیس سینمایی کورش روی پرده رفت. 

محسن تنابنده، وحید رهبانی و همچنین مصطفی و مجتبی بلال حبشی بازیگران سریال «پایتخت» از جمله مهمانان ویژه این اکران بودند.

پیش از شروع نمایش فیلم، شبنم مقدمی با حضور روی صحنه عنوان کرد: امیدوارم این «خجالت نکش» را هم مثل «خجالت نکش ۱» دوست داشته باشید. این فیلم حاصل زحمت دوستان زیادی است و برایش تلاش زیادی شده است تا به روی پرده و مقابل چشم شما برسد. 

وی ادامه داد: امیدوارم فیلم را دوست داشته باشید، چند دقیقه‌ای احوالتان عوض شود، لبخندی روی لبتان بیاید و بعد از تماشای فیلم نظراتتان را به ما بگویید.

احمد مهرانفر نیز ضمن خیرمقدم به حضار گفت: خیلی خوشحالم که امشب میزبان و در خدمت شما هستم. همه شما برایم خیلی عزیزید و دوست داریم بعد از تماشای فیلم نظراتتان را بشنویم.
 
وی افزود: امیدوارم «خجالت نکش ۲» را هم مثل «خجالت نکش ۱» دوست داشته باشید. می‌دانم که «خجالت نکش» قبلی یک توقعی ایجاد کرده است اما امیدوارم این فیلم هم بتواند رضایت شما را جلب کند. اگر فیلم را دوست داشتید از آن حمایت کنید و به دیگران هم توصیه کنید که این فیلم را تماشا کنند. 

رضا مقصودی یکی از نویسندگان و کارگردان فیلم بیان کرد: خوشحالم که امشب این فیلم را در کنار شما می‌بینم. نمی‌خواهم زیاد صحبت کنم و مانع این شوم که شما زودتر به تماشای فیلم بنشینید.

النا آسا بازیگر «خجالت نکش ۲» نیز گفت: این افتخار را داشتم که در اولین تجربه سینمایی‌ام در کنار بزرگانی مثل خانم مقدمی و آقای مهرانفر باشم، در محضر آقای مقصودی شاگردی کنم و اکنون در اینجا حضور داشته باشم. خیلی ممنونم از حضورتان و مطمئنم که فیلم را دوست خواهید داشت.

اورانوس قوامی دیگر بازیگر این فیلم اظهار کرد: خیلی خوشحالم که در کنار عوامل مهم، باشخصیت و فهمیده‌ای بودم و همچنین خیلی خوشحالم که فیلم را در کنار شما می‌بینم. امیدوارم مورد پسندتان باشد و از دیدن فیلم لذت ببرید. 

میثاق جمشیدی که در «خجالت نکش ۱» نیز ایفای نقش کرده بود، عنوان کرد: امیدوارم روزگارتان خوب باشد. خیلی خوشحالم که در کنار خانم مقدمی و آقای مهرانفر از خجالت یک به خجالت دو آمدم. جای همه دوستانی که در این پروژه نبودند، خالی و سبز است. در مقابل دوستان جدیدی به فیلم اضافه شده‌اند که در این کار درخشیده‌اند. 

وی در ادامه گفت: همانطور که خانم مقدمی گفتند افراد زیادی برای این فیلم تلاش کرده‌اند، امیدوارم فیلم را خیلی دوست داشته باشید و مثل «خجالت نکش ۱» لحظات خوشی را با آن سپری کنید. امیدوارم قنبر و صنم از هم جدا نشوند و ما همچنان در «خجالت نکش ۳»، «خجالت نکش ۴» و… در خدمت شما باشیم. 

سودابه جعفرزاد از بایزگران «خجالت نکش ۲» ضمن ابراز خوشحالی از تماشای فیلم در کنار مردم گفت: خیلی خوشحالم که آقای مقصودی به من اعتماد کرد و در این کار در کنار سایر اساتید بودم. امیدوارم نقش صفیه را دوست داشته باشید.

سپس پریسا محمدی‌پور دیگر بازیگران این فیلم گفت: «خجالت نکش ۲» اولین کار سینمایی من است. از آقای مقصودی خیلی ممنونم که مرا در این فیلم شرکت دادند تا در کنار بزرگان سینما، خانم مقدمی و آقای مهرانفر باشم. به این کار افتخار می‌کنم و از آنها ممنونم.

در پایان سید امیر پروین‌حسینی تهیه‌کننده فیلم نیز ضمن خوشامدگویی به حضار گفت: جای تهیه‌کننده‌ها همیشه پشت صحنه است. به گروه خوب فیلم «خجالت نکش ۲» تبریک می‌گویم. آنها در اصل خانواده من هستند و امیدوارم قدر زحمتی که کشیدند، در مقابل فیلم‌هایی که امروز مورد انتقاد هستند که به هر قیمتی می خواهند مخاطب را بخندانند، دانسته شود.

وی ادامه داد: شما آمده‌اید یک فیلم خوب ببینید، انتظار نداشته باشید هر لحظه بخندید، حتی ممکن است در جایی از فیلم متاثر شوید اما فکر می‌کنم در مجموع حالتان خوب شود. امیدوارم که لذت ببرید.

«خجالت نکش ۲» به کارگردانی رضا مقصودی و سید امیر پروین‌حسینی این روزها در سینماهای سراسر کشور در حال اکران است. 

 
 ایسنا