- صداوسیما

انتقاد شدید سیدجواد هاشمی به مدیر شبک سه؛ او به درد مدیریت در صداوسیما نمی‌خورد

سید جواد هاشمی درباره تغییر مدیران تلویزیونی با بیان اینکه شناختی از معاون جدید سیما ندارد، از اینکه مدیران چندین شبکه تلویزیونی از جمله شبکه‌های یک و دو سیما تغییر کردند اما مدیر شبکه سه با همان رویکرد گذشته، بر جای خود باقی است، ابراز تعجب کرد.

سیدجواد هاشمی، بازیگر و کارگردان درباره انتخاب معاون جدید سیما و در پی آن تغییر مدیران شبکه های تلویزیونی و نیز جوانگرایی در سازمان صداوسیما گفت: «من شناختی از ایشان (معاون سیما) ندارم و درباره شخص ایشان نمی‌توانم اظهار نظر کنم، اما به طور کلی فکر می‌کنم صداوسیما باید به جوان ها سپرده شود.»

 نوشت؛ این بازیگر در پاسخ به این که پیشنهادش به مدیران جدید تلویزیون و معاون سیما برای بهبود اوضاع تلویزیون چیست؟ گفت: «باید به روز باشند و حواسشان به این باشد که تماشاگران جوانشان را تقریبا از دست داده‌اند. اگر بخواهم بدون سانسور حرف بزنم، اولین مطلبی که باید بگویم، درباره مدیر شبکه سه است؛ اغلب مدیران عوض شدند و ایشان عوض نشد! شبکه جوان دست ایشان است و کمتر جوانی شبکه سه را می‌بیند. این که فوتبال را می‌بینند بحث دیگری است، فوتبال را از رسانه‌های دیگر هم می‌توانند ببینند. به جز فوتبال، جوانان چه برنامه‌ای را از شبکه سه دنبال می‌کنند؟ اصلا خود مدیر شبکه متوجه این شرایط است؟ واقعا متعجبم! آقای فروغی دوست ما هم هست ولی واضح می‌گویم ایشان هیچ گاه به درد مدیریت در صداوسیما نمی‌خورد و الان هم نمی‌دانم چطور هنوز هست.»

هاشمی در پایان عنوان کرد: «به اعتقاد من معاون جدید سیما اگر قرار است که موفق شود، بدون پروا و ترس باید نگاه تلویزیون را تغییر دهد وگرنه روزبه‌روز بیننده‌اش را از دست می‌دهد. رییس سازمان صداوسیما این مساله را کاملا شفاف عنوان کرد که ما بیننده‌هایمان را از دست داده‌ایم. اگر می‌خواهند روح تازه بدمند، همین که مدیران را عوض کرده‌اند یعنی خواسته‌اند این کار را انجام دهند، ولی مدیر شبکه سه را عوض نکردند!»

ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید