- فیلم و سینما

لواسانی: «بدون قرار قبلی»، ما را با ریشه‌های مقدسمان پیوند می‌هد‌

مژده لواسانی، مجری مطرح صداوسیما گفت: ساخت فیلمی با ویژگی های بدون قرار قبلی فقط از عهده بهروز شعیبی ساخته بود و این فیلم می تواند ارتباط خوبی با مخاطب پیدا کند.

یکی از میهمانان ویژه برنامه نقش ارادت که به مناسبت دهه کرامت با حضور تعداد زیادی از مردم در کوهسنگی مشهد برگزار شد، مژده لواسانی بود.

او در این مراسم با اشاره به دیدن فیلم بدون قرار قبلی در جشنواره فیلم فجر گفت: بعد از ‌مدت‌ها تماشای فیلم «بدون قرار قبلی» باعث شد که ساعاتی حال من خوب شود، زیرا ما را با ریشه‌های مقدسمان پیوند می‌هد‌ و فیلم «بدون قرار قبلی» حس خوب ریشه‌دار بودن است. 

وی افزود: من همیشه کارهای آقای شیعبی را دنبال می‌کنم و دوست دارم، جهان‌بینی مصطفی مستور در تلاقی با کارهای بهروز شعیبی باعث شده تا یک فیلم عمیق و دلنشین ساخته شود و اگر آن را نگاه کنید به فکر فرو می‌روید.

این مجری مطرح صداوسیما ادامه داد: بازی درخشان پگاه آهنگرانی بی‌نظیر بود که این موضوع به کارگردانی آقای شعیبی برمی‌گردد. مجموعه موسیقی و تصاویری که می‌بینید مانند یک میراث فرهنگی مجموعه‌ای از موسیقی‌های اصیل ایرانی و تصاویر درخشان، بسیار باشکوه است.

لواسانی افزود: ساخت این فیلم با ویژگی های خاصش فقط از عهده بهروز شعیبی بر می آمد و از شما میخواهم این فیلم را در سینما ببینید و منتظر نباشید تا بعدا در سینمای خانگی پخش شود زیرا این فیلم بسیار خاص و ویژه است.

شهرآرانیوز

دیدگاهتان را بنویسید