- هنر

پیکر عزت‌الله مهرآوران در قطعه هنرمندان بهشت زهرا (س) به خاک سپرده شد

مراسم تشییع پیکر عزت الله مهرآوران امروز دوشنبه ۱۹ مهرماه با حضور جمعی از هنرمندان در بهشت زهرا (س) برگزار شد.

مراسم تشییع پیکر عزت‌الله مهرآوران ـ بازیگر و نمایشنامه نویس کشورمان ـ صبح امروز دوشنبه ـ ۱۹ مهرماه ـ از ساعت ۱۱ در قطعه هنرمندان بهشت زهرا(س) برگزار شد و پیکر این هنرمند در کنار حمید مهرآرا، دیگر بازیگر قدیمی و پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون به خاک سپرده شد.

در این مراسم خانواده مهرآوران، برخی از هنرمندان کشورمان از جمله رضا بنفشه خواه و جمعی از علاقمندان به این بازیگر حاضر بودند.

در بخشی از مراسم تشییع پیکر این هنرمند، رضا بنفشه‌خواه بازیگر سینما و تلویزیون با خواندن شعری بیان کرد: درود بر شما و روان دوست دیرینه و ۵۰ ساله‌ام عزت الله مهرآوران. من به شما تسلیت نمی‌گویم چون خودم هم به تسلیت احتیاج دارم. ما نمی‌توانیم از خدا بخواهیم که عزیزان خود را از دست ندهیم چون هرکسی که یک روز به دنیا می‌آید یک روز هم از دنیا می‌رود و برای رفتن عزت خیلی زود بود. می‌توانست هنوز در میان ما باشد و با او شوخی کنیم.

بنفشه خواه در پایان گفت: پنجاه سال کم نیست یک عمر. آن زمانی که تئاتر را شروع کردیم کارهای ایشان را من می‌دیدیم و کارهای مرا ایشان می‌دید همیشه با هم بودیم نمی‌توانم باور کنم نمی‌دانم چه بگویم و واقعا نمی‌توانم چیزی بگویم همه شما را به خدا می‌سپارم. امیدوارم که این کرونای لعنتی هر چه زودتر از بین برود تا ما کمتر شاهد از دست دادنه عزیزانمان باشیم.

برنا

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *