- تکنولوژی

آیفون ۱۲ با یک غافلگیری بزرگ همراه است

تحلیلگر ارشد و چینی اپل معتقد است در تلفن همراه جدید شرکت اپل هیچ خبری از هدفون‌های سیمی نخواهد بود و آیفون ۱۲ دارای ایرپادز بی سیم است؛ بنابراین شاهد تغییراتی قابل توجه خواهیم بود.

چنین اقدامی درست قبل از شایعاتی انجام می‌شود که می‌گفتند اپل در سال ۲۰۲۱ آیفون کاملاً بی سیم را منتشر می‌کند. موضوعی که کو نیز در گزارش قبلی خود پیش بینی کرده بود.

ایرپادز از ابتدای سال ۲۰۱۶ برای اپل به یک نقطه اتکا تبدیل شده است و به دلیل کاهش فروش آیفون، به تقویت بخش پوشیدنی شرکت کمک کرده است. اپل جک هدفون را تقریباً چهار سال پیش در سپتامبر ۲۰۱۶ از آیفون حذف کرد و ممکن است امسال این اقدامات را با حذف ایرپادز سیمی از بسته بندی آیفون ۱۲، یک قدم به سمت جلو ببرد.

کو همواره با پیش بینی‌های خیره کننده خود مشهور بوده است. پیش از این نیز وی حدس‌های قابل توجهی داشته است که درست بوده اند. اگر به یادداشت کو اعتماد کنیم و حدس بزنیم که اپل ممکن است قصد داشته باشد اولین آیفون خود با ایرپادز بی سیم را منتشر کند، بنابراین تلفن مذکور به احتمال زیاد گرانترین تلفن اپل در سال ۲۰۲۱ خواهد بود.

ایرپادز از زمان نخستین معرفی خود در سال ۲۰۱۶ در بازار به بخشی مهمی از تولیدات اپل تبدیل شده است. با وجود این که فروش آیفون اپل در طول سال ۲۰۱۹ کاهش یافته است، بخش پوشیدنی اپل همچنان رو به رشد است. موفقیت هر دو محصول مهم پوشیدنی این شرکت یعنی اپل واچ و ایرپادز باعث شده اپل به سازنده برتر دستگاه‌های پوشیدنی در جهان در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۹ تبدیل شود.

غیر از حذف احتمالی ایرپادز سیمی از بسته بندی جدیدترین آیفون، انتظار می‌رود که آیفون ۱۲ با پشتیبانی از ۵G و صفحه نمایش OLED در بین همه مدل‌ها عرضه شود. انتظار می‌رود آیفون امسال در چهار نوع ارائه شود: دو مدل ارزان قیمت و دو نسخه رده بالا.

دیدگاهتان را بنویسید