- تکنولوژی

احتمال عرضه گوشی هوشمند تاشوی جدید

هوآوی یک نام تجاری جدید به نام «Mate V» در اداره‌ ثبتمالکیت حقوق معنوی اتحادیه‌ اروپا (EUIPO) ثبت کرده و ثبت این درخواست در تاریخ سوم ژوییه ۲۰۲۰ و در حوزه مربوط بهگوشی‌های هوشمند انجام شده است.

با در نظر گرفتن نام‌گذاری گوشی موبایل Mate X هوآوی، نامتجاری ثبت ‌شده برای Mate V بیشتر با یک گوشی هوشمندتاشو تناسب دارد.

البته این سبک از اسم‌گذاری قبل‌تر نیز وجود داشته و شرکتهوآوی در سال گذشته نیز تعدادی نام تجاری مشابه در انستیتویملی دفاع از رقابت آزاد و حفاظت از حقوق معنوی(INDECOPI) کشور پرو ثبت کرده است. در میان این نام‌هایتجاری می‌توان به Huawei Mate V،Mate F و Mate Foldاشاره کرد.

بر اساس گزارش جدید منتشر شده، هوآوی در حال کار رویپردازنده‌ای برای جایگزین گوشی Huawei Mate X است که نرخبه‌روزرسانی (Refresh Rate) صفحه نمایش این گوشی جدید را به ۱۲۰ هرتز خواهد رساند. همچنین این گوشی به نمایشگرباکیفیت‌تری مجهز است و در بخش مکانیزم لولای بخش تاشو نیزبهبودهایی صورت خواهد گرفت. دور از انتظار نیست که این گوشی تاشو مانند مدل‌های اخیر مجهز به فناوری 5G باشد.پیش‌بینی می‌شود مدل آینده گوشی تاشو هوآوی یک فرم کاملاً جدید داشته باشد و شاید به همین دلیل نام جدیدی برای آن انتخاب شده است.

اما فارغ از این حدس‌ها، در حال حاضر مشخص نیست که هوآوی دقیقا چه نامی را برای گوشی تاشو بعدی‌ خود انتخابمی‌کند و چه تاریخی را برای عرضه‌‌اش در نظر گرفته است.

 

منبع:خبرفوری

دیدگاهتان را بنویسید