- ورزش

بعد از بن‌سلمان، یک خانم مشتری نیوکاسل شد

پس از منتفی شدن پروژه بن‌سلمان، خریدار جدید باشگاه نیوکاسل یک خانم به نام اوانجلین شین است.

باشگاه نیوکاسل از دوران قرنطینه تا همین امروز مملو از حواشی مختلف بوده است. بعد از ابراز تمایل مایک اشلی مبنی بر فروش سهام باشگاه نیوکاسل خریداران برای گرفتن مالکیت کلاغ‌ها صف کشیدند. قرعه اما به‌نام یک نفر افتاد. بن سلمان شاهزاده سعودی با دنیایی از ثروت وارد کارزار شد و نظر اشلی آمریکایی را به خود جلب کرد.

همه چیز در حال نهایی شدن بود که داستان عوض شد. شرکت سعودی که بازی‌های لیگ برتر را به‌طور غیرقانونی نشان می‌داد و یک سر آن به بن سلمان می‌رسید بهترین بهانه برای انگلیسی‌ها شد تا زیرآب بن سلمان را بزنند.

تیم‌های انگلیسی هم از گوشه و کنار خبر داده بودند با حضور بن سلمان قراردادها چندین برابر بالا می‌رود. بنابراین همه چیز دست به دست هم داد تا بن سلمان از نیوکاسل دور شود. اکنون اما سر و کله یک مشتری دست به نقد دیگر پیدا شده است.

همیشه پای یک زن در میان است!

وقتی بن سلمان توانست به مایک اشلی نزدیک شود رقبا پیشنهادهای بیشتری نسبت به او داده بودند اما یک نفر اصلی که حلقه این ارتباط بود توانست به بهترین شکل نظر مثبت اشلی را برای بن سلمان بگیرد. خانم آماندا استاولی اگرچه در آخر کار در این بیزنس شکست خورد و کمیسیون ۱۰ درصدی سهام باشگاه را از دست داد اما تلاش اصلی را در وصل کردن این دو نفر به یکدیگر انجام داد. حالا با کنار رفتن استاولی یک خانم دیگر به ماجرا ورود کرده و قصد دارد خودش سهام باشگاه را از اشلی خریداری کند.

پیشنهاد ۲۸۰ میلیون پوندی اوانجلین شین

اوانجلین شین بانوی کانادایی است که برای خرید سهام باشگاه نیوکاسل اعلام آمادگی کرده است. او یک تاجر جوان، موفق و باهوش است که در چین تحصیلات آکادمیک را به اتمام رسانده و هم‌اکنون رئیس هیئت‌مدیره گروه شرکت‌های بلاگراف نووا است. او در این شرکت دو شریک سنگاپوری دارد.

کادوی ۲۷ هزار پوندی به اوباما

خانم شین زنی با نفوذ در عرصه تجارت است که روابط اجتماعی خاصی هم در عرصه کاری خود دارد. او بسیار به زنان اهمیت می‌دهد و حامی حقوق آنهاست. به همین خاطر سرمایه‌گذاری در یک تیم فوتبال را حق زنان می‌داند. روابط عمومی او آنقدر خوب است که دسامبر گذشته با میشل اوباما رئیس‌جمهور سابق آمریکا دیدار کرد. او رئیس‌جمهور سابق آمریکا را به سنگاپور دعوت کرد تا در یک مراسم خیریه شرکت کند. آنها در این دیدار درباره گسترش تکنولوژی در زندگی آینده مردم به بحث و تبادل اطلاعات پرداختند. در آخر خانم شین به باراک دستبندی ۲۷ هزار پوندی به رسم یادبود هدیه داد تا از طرف او به همسرش اهدا کند.

آلن شیرر می‌آید

گفته شده باشگاه آفر ۳۸۰ میلیون پوندی هم دارد اما خانم اوانجلین معتقد است سهام نیوکاسل را باید به نام آنها دانست چراکه اعتماد طرف مقابل را جلب کرده‌اند. طبق شنیده‌ها قرار است در اولین فصل از آلن شیرر به عنوان سرمربی نیوکاسل استفاده شود تا در فرصت مناسب تصمیمات جدید گرفته شود.

رؤیاپردازی با کریس

می‌گویند خانم شین خیلی ایده‌آل‌گرا و رؤیاپرداز است. به همه اینها علاقه به کریس رونالدو را هم اضافه کنید. پازلی که اگر تکمیل شود طبق نوشته رسانه‌های انگلیسی جذب کریس رونالدو جزو برنامه‌های بلندمدت خانم شین خواهد بود. البته به شرطی که کریس هم سن و سالش زیاد بالا نرود و کارایی لازم را داشته باشد.

منبع:خبر ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید