- فرهنگی

سلسله نشست‌های «عاشورا و امروز ما» برگزار می‌شود

سلسله نشست‌های «عاشورا و امروز ما» به همت خانه اندیشمندان علوم انسانی و انجمن اندیشه و قلم و با توجه به شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا به دو صورت مجازی و حضوری برگزار خواهد شد..

در نشست‌های «عاشورا و امروز ما» جمعی از اساتید و صاحب نظران حوزه و دانشگاه به ایراد سخن خواهند پرداخت.

دکتر ناصر مهدوی، دکتر غلامعلی افروز، دکتر مهراب صادق نیا، دکتر رحیم نوبهار، دکتر محسن اسماعیلی، آیت‌الله سید ضیاء مرتضوی، آیت‌الله محمد سروش محلاتی، دکتر احمدرضا خضری، دکتر بیژن عبدالکریمی و دکتر حمیدرضا شریعتمداری پس از تبیین ابعاد مختلف حماسه عاشورا، پاسخگوی پرسشهای مخاطبان خواهند بود.
 

با توجه به شرایط خاص ناشی از شیوع ویروس کرونا، این نشست‌ها به صورت مجازی از صفحات اینستاگرام دو مجموعه فرهنگی و نیز صفحه اسکای روم پخش می‌شود و تنها از شب  هشتم تا یازدهم محرم، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برنامه به صورت حضوری در بوستان ورشو واقع در خیابان استاد نجات الهی برگزار می‌شود.

این نشست‌ها از پنج شنبه ۲۱ مرداد (سوم محرم) تا شنبه ۳۰ مرداد (۱۲ محرم) هر شب از ساعت ۲۱ آغاز شده و امیرحسین استیری و رضا سلسبیل هم به بیان مراثی اهل بیت(ع) خواهند پرداخت.

انجمن اندیشه و قلم و خانه اندیشمندان علوم انسانی از عموم مخاطبان گرامی و فرهیخته برای بهره مندی از این برنامه های فاخر دینی و فرهنگی دعوت می‌کنند.

ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید