- فیلم و سینما

فراخوان تولید فیلم 100ثانیه‌ای با موضوع اعتیاد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از اعلام فراخوان فیلم 100 ثانیه ای با موضوع اعتیاد خبر داد.

 رضا کمالی زرکانی اظهار کرد: جشنواره فیلم 100 ثانیه‌ای با موضوع اعتیاد با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان و انجمن سینمای جوانان ایران دفتر استان هرمزگان برگزار می شود. 

وی افزود: از آنجا که اعتیاد یکی از آسیب های اجتماعی مهم امروز در کشور ماست و  تاثیرات مخرب آن بر آحاد افراد جامعه مخصوصاً جوانان و نوجوانان مشاهده می شود در همین راستا اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری انجمن سینمای جوان  استان در راستای وظایف خود در پیشگیری از آسیب های اجتماعی با استفاده از زبان تاثیرگذار هنر در نظر دارد اقدام به تولید 6 فیلم 100 ثانیه ایی با موضوع اعتیاد نماید.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان بیان کرد: نمایش تمامی علت‌های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی تاثیرگذار در بروز اعتیاد و ارائه چهره تخریب شده انسان در گستره اجتماعی، خانوادگی، شخصی و مضافاً نمایش عوامل بازدارنده از اعتیاد انسان ها در فیلمنامه ها مورد نظر این جشنواره است.

شرکت در این فراخوان برای تمامی فیلم سازان استان هرمزگان  آزاد می‌باشد وعلاقمندان می توانند فیلم نامه‌های خود را تا تاریخ 10 تیر ماه 1400 به دفتر انجمن سینمای جوان استان هرمزگان ارایه کنند. 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس های 33347605-076 و 09391609096 تماس حاصل کنید.

فارس

دیدگاهتان را بنویسید