- اجتماعی, فرهنگی, فیلم و سینما

قدردانی رخشان بنی اعتماد از علی مصفا

رخشان بنی‌اعتماد در اکران ویژه «یلدا» که با تجلیل از موسس خیریه «ما درد مشترکیم» همراه بود، از علی مصفا و مسعود بخشی برای پیوند زدن سینما با امور خیریه قدردانی کرد.

 مراسم اکران ویژه فیلم سینمایی «یلدا» سومین ساخته بلند مسعود بخشی به تهیه‌کنندگی علی مصفا که هم اکنون در گروه هنروتجربه در حال اکران است، عصر روز یکشنبه ۲۶ مرداد در پردیس سینمایی شمیران برگزار شد که در این برنامه از فرخنده جبارزادگان موسس خیریه «ما درد مشترکیم» به مناسبت یک عمر تلاش برای تامین دیه زندانیان قتل غیرعمد تجلیل شد.

رخشان بنی‌اعتماد در این مراسم گفت: «از علی مصفا و مسعود بخشی به عنوان همکاران جوانم در سینما تشکر می‌کنم که چنین کار فوق العاده‌ای را انجام داده‌اند.»

او همچنین اشاره کرد: «وقتی درباره اختصاص همه عواید فروش این فیلم برای آزادی زندانیان شنیدم بسیار خوشحال شدم. سینما در کنار وجوه هنری در جوامعی مثل ما کارکردهایی از این دست دارد و این رفتار شما به هنر و سینما اعتبار می‌دهد.»

قدردانی رخشان بنی اعتماد از علی مصفا

مرضیه برومند دیگر مهمان این مراسم مطرح کرد: «من دورادور به فرخنده ارادت داشتم و ایشان را تحسین می‌کردم اما به لطف کرونا با ایشان از نزدیک آشنا شدم. در دوره‌ای که یک پویشی را راه اندازی کرده بودیم با بسیاری از دوستان خیر و فعال اجتماعی از نزدیک آشنا شدم؛ دست کرونا درد نکند. افتخار می‌کنم و خوشحالم که با شما از نزدیک آشنا شدم.»

بابک کریمی بازیگر «یلدا» نیز در سخنانی تصریح کرد: «ما در سینمایی کار می‌کنیم که این روزها زیاد مورد لطف مردم نیست. خوب است که هنر مفید باشد و سینما فقط خوشگذرانی، تفریح و وقت گذراندن نباشد بلکه هنری مفید باشد و کمک کند به زندگی و اطراف خود آگاه‌تر شویم.»

علی مصفا به عنوان سخنران بعدی عنوان کرد: از دوستان «ما درد مشترکیم» تشکر می‌کنم که اجازه دادند ما هم سهمی در این کار داشته باشیم. خودم را می‌گویم که اگر آبرویی داشته باشم بسیار خوشحالم که در این راهی که شما حضور دارید، خرج کنم.

مسعود بخشی نیز بیان کرد: «حدود ۹ سال از نگارش طرح «یلدا» می گذرد، اما حس و حالی که در این سه هفته در کنار شما بودم، بسیار متفاوت است.»

همچنین بهراد رضازاده از اعضای گروه خیریه «ما درد مشترکیم» عنوان کرد: «این چهارمین هفته متوالی است که به لطف مسعود بخشی کارگردان و علی مصفا تهیه کننده «یلدا» مشغول اکران ویژه این فیلم برای آزادی زندانیان قتل غیرعمد هستیم.»

او تاکید کرد: «در اینجا باید بگویم که پول دیه فردی که ۱۴ سال پیش مرتکب قتل غیرعمد شده بود با حمایت فرخنده جبارزادگان موسس گروه خیریه «ما درد مشترکیم» و به همت فیلم «یلدا» فراهم شده است.»

مجری مراسم همچنین از همکاری پردیس شمیران برای برگزاری این مراسم و اکران که در آن گلریزانی برای آزادی زندانیان قتل غیرعمد نیز انجام گرفت، تشکر کرد.

در این مراسم مرضیه برومند، رخشان بنی‌اعتماد، امین میری، فرخنده جبارزادگان موسس گروه خیریه «ما درد مشترکیم»، اعضای این گروه خیریه، بابک کریمی، علی مصفا، مسعود بخشی، آناهیتا زینی وند و محمد نصیری رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر و… حضور داشتند.

تهیه‌کنندگی و کارگردانی مراسم نکوداشت فرخنده جبارزادگان برعهده مونا معافی بود و نگین احتسابیان، فواد خاک‌نژاد و حدیث رحمانی ساخت تیزر را برعهده داشتند.

منبع:خبرآنلاین

دیدگاهتان را بنویسید