- فرهنگی

کتاب سیر تا احمق منتشر شد

مهدی جمشیدی نویسنده کتاب سیر تا احمق از انتشار اولین اثر خود توسط انتشارات فارابی خبر داد و افزود؛ سیر تا احمق یک نهج الحماقه و دایره المعارف حماقت شناسی است که برای اولین بار در حوزه نشر توسط نویسنده ایرانی به موضوع شناخت موجود احمق و فعل حماقت پرداخته است.

مهدی جمشیدی نویسنده کتاب سیر تا احمق از انتشار اولین اثر خود توسط انتشارات فارابی خبر داد و افزود؛ سیر تا احمق یک نهج الحماقه و دایره المعارف حماقت شناسی است که برای اولین بار در حوزه نشر توسط نویسنده ایرانی به موضوع شناخت موجود احمق و فعل حماقت پرداخته است.

به گزارش شارا، جمشیدی در خصوص ویژگیهای کتاب سیر تا احمق گفت؛ شناخت احمق، نجات احمق و نسخه نجات در این اثر تالیف شده است که با مطالعه آن میتوان با حماقت کردن خداحافظی کرد.

وی همچنین به شاخصه این کتاب اشاره کرد و افزود؛ 270 تکه با بار معنایی قابل درک در کتاب توسط اینجانب مکتوب شده است که مشابه آنها در منابع دیگری در دسترس نیست.

نویسنده کتاب سیر تا احمق اشاره ای هم به چاپ کتاب کرد و گفت؛ در ابتدا قرار بود کتاب در حدود 400 صفحه منتشر شود که پس از تصمیم شخصی اینجانب، مقرر شد در دوجلد مجزا منتشر شود که هیچ گونه وابستگی و پیوستگی معنایی با هم نداشته که هم اکنون جلد نخست آن منتشر و در اختیار علاقه مندان به کتاب قرار گرفته است.

بنا بر این گزارش؛ کتاب سیر تا احمق به تازگی در 181 صفحه به نویسندگی مهدی جمشیدی، صفحه آرایی زینب سلیمانی و طراحی جلد مینا کوزری توسط انتشارات فارابی منتشر شده و با قیمت 40 هزارتومان وارد بازار کتاب شده است.

منبع:شارا

دیدگاهتان را بنویسید