- فرهنگی

اختتامیه نمایشگاه گوهرشاد

اختتامیه نمایشگاه پوشش اصیل ایرانی و اسلامی گوهرشاد چهارشنبه ۲۹ تیر برگزار شد.

آیین اختتامیه نمایشگاه پوشش اصیل ایرانی و اسلامی گوهرشاد با حضور ۶۰ طراح حجاب و عفاف برگزار شد. این نمایشگاه به مناسبت هفته عفاف و حجاب از ۱۸ تیرماه لغایت ۲۹ تیرماه در اراضی عباس آباد، کوشک باغ هنر برگزار شد. جعفر زاده دبیر جشنواره پوشش اصیل ایرانی و اسلامی گفت: در این جشنواره تلاش شد که نمایشگاهی از دستاورد‌های فرهنگی و اقتصادی تولیدات کنندگان محصولات حجاب و عفاف برگزار شود.

اسدی زاده دبیر بخش فروشگاهی نمایشگاه پوشش گوهرشاد گفت: این نمایشگاه با دو مولفه‌ی تفکر عفیفانه و نوع اجرا برگزار شد. بعضی از تولیدکنندگان تولیدات خود را مبنی بر نقوش ایرانی و اسلامی طراحی و تولید کرده و بعضی دیگر با استفاده از هنر نقاشی سعی در تولید محصولات جذاب حجاب و عفاف برای جوانان کرده اند.
جعفر زاده از برگزاری رویداد تجربه نگاری در ۲۰ مهرماه خبر داد و گفت: ما در کنار تجربه ها، ایده‌های خلاقانه حوزه عفاف و حجاب را فراخوان داده و تا ۲۰ مهرماه در آیین اختتامیه رویداد ایده پردازی، این ایده‌ها داوری شده و در کنار تقدیر از ایده‌های برتر، مجموعه‌های مردمی را به جهت تکمیل و حمایت این تجربه‌ها دعوت می‌شود. همچنین با حمایت دستگاه‌های دولتی سعی ما در توسعه و گسترش این تجربه‌ها در حوزه عفاف و حجاب است.

صداوسیما

دیدگاهتان را بنویسید