- فیلم و سینما

امیر جعفری در «آنها مرا دوست داشتند» همبازی امیرحسین آرمان شد

تاکنون از میان بازیگران این فیلم سینمایی، حضور بهاره افشاری، امیرحسین آرمان و امیر جعفری قطعی شده است و ظرف چند روز آینده چند بازیگر مطرح دیگر نیز به پروژه اضافه خواهند شد.

به نقل از مشاور رسانه‌ای فیلم، آنها مرا دوست داشتند عنوان فیلمی سینمایی به کارگردانی و تهیه‌کنندگی محمدرضا رحمانی است که در حال حاضر آخرین مراحل پیش تولید را پشت سر می‌گذارد و با انتخاب کامل بازیگران و عوامل پشت دوربین از ۱۵ بهمن ماه در تهران مقابل دوربین خواهد رفت.

تاکنون از میان بازیگران این فیلم سینمایی، حضور بهاره افشاری، امیرحسین آرمان و امیر جعفری قطعی شده است و ظرف چند روز آینده چند بازیگر مطرح دیگر نیز به پروژه اضافه خواهند شد. قرار است در جمع بازیگران از چند چهره جدید برای سایر نقش‌های این فیلم استفاده شود. اسامی سایر بازیگران و عوامل قطعی نیز به زودی رسانه‌ای خواهد شد.

ایرج رحمانی مجری طرح این فیلم سینمایی است و امور تهیه پروژه را نیز بر عهده دارد.

در خلاصه داستان آنها مرا دوست داشتند که مضمونی اجتماعی دارد آمده است: با بعضی‌ها می‌شه ساعت‌ها در مورد چیزهای خیلی کوچیک حرف زد و خسته نشد، حتی درباره برگ‌های پوسیده زیر پاهامون…

آنها مرا دوست داشتند پنجمین فیلم سینمایی محمدرضا رحمانی بعد از آثاری همچون ستایش، دلخون، گاهی و پری‌سا محسوب می‌شود.

محمدرضا رحمانی نخستین تجربه سینمایی خود را به تهیه کنندگی کیانوش عیاری ساخت و پس از آن فیلم سینمایی دل خون را نویسندگی و کارگردانی کرد، که توانست نظر منتقدان و رسانه‌ها را به خود جلب کند. رحمانی فعالیت‌های هنری خود را از ۱۴ سالگی شروع کرد. او نشان طلا از جشنواره ملل (ابنزه) اتریش و همچنین مدال نقره از یونیکا (اتحادیه جهانی فیلمسازان کوتاه) را در سال ۲۰۰۰ برای فیلم کوتاه عروسک به دست آورد و همچنین فیلم سینمایی دل خون او را کاندیدای بهترین کارگردانی و دریافت سیمرغ بلورین بهترین فیلم اول و دوم از جشنواره بیست و هفتم فجر نموده است.  

 

دیدگاهتان را بنویسید