- فیلم و سینما

تولید سریال «ویچر» متوقف شد

به نقل از ورایتی، بعد از مثبت شدن آزمایش کووید ۱۹ چهار نفر از اعضای تولید سریال «ویچر»، نتفلیکس ساخت فصل دوم این سریال را متوقف کرده است.

روز شنبه مشخص شد که چهار نفر از اعضای این پروژه به کرونا مبتلا شده اند. به همین خاطر کمپانی نتفلیکس یک دوره قرنطینه و آزمایش را برای هرکسی را که در تولید این برنامه مشارکت داشته را ترتیب داده است. کسانی که تست آن‌ها مثبت شده از اعضا و بازیگران اصلی سریال نیستند و در حال حاضر در قرنطینه قرار دارند.

فصل دوم سریال ویچر در استودیو آربور فیلد در حال فیلمبرداری بود که در شرق لندن، انگلستان قرار دارد. نتفلیکس اعلام کرده زمانی تولید و ساخت سریال را از سر خواهد گرفت که متوجه شوند این کار کاملا امن و بی خطر باشد.

تولید این سریال همچنین در ماه مارس نیز بعد از مثبت شدن آزمایش کرونای کریستوفر هیویو، متوقف شده بود. ساخت این سریال به دلیل دستور العمل  بهداشتی و امنیتی انگلیس به خاطر کووید ۱۹ تا نیمه ماه آگوست اغاز نشد.

سریال «ویچر»، یک اثر فانتزی و لهستانی است که بر اساس کتابی به همین نام به نوشته آندژی ساپکوفسکی ساخته شده است. این سریال که خیلی زود به یکی از موفق‌ترین سریال‌های نتفلیکس تبدیل شد داستان یک شخصیت افسانه‌ای به نام گرالت را روایت می‌کند که هنری کویل نقش آن را بازی کرده است. پیش از آنکه فصل اول این سریال منتشر شود، فصل دوم آن تمدید شد.

دیدگاهتان را بنویسید