- فیلم و سینما

جیک جیلنهال به «نغمه فراموشی» پیوست

جیک جیلنهال قرار است در فیلم «نغمه فراموشی» که اقتباسی از سری کمیک بوک‌های نوشته شده با همین عنوان توسط رابرت کرکمن است، به ایفای نقش بپردازد. جیک جیلنهال پس از توافق با برایان الیور و بردلی فیشر به‌عنوان بازیگر و تهیه‌کننده به اقتباس سینمایی این کمیک اضافه شده است.

این فیلم قرار است با همکاری استودیو فیلمسازی Nine Stories که به جیلنهال و ریوا مارکر تعلق دارد، ساخته شود و قراردادی چند جانبه بین این دو شرکت نیز امضا شده است. رابرت کرکمن، دیوید آلپرت، برایان و شان فرست دیگر تهیه‌کنندگان این فیلم هستند. این پروژه که پیش از این در کمپانی یونیورسال در مرحله توسعه قرار داشت اکنون وظیفه ساختش به کمپانی نیوریپابلیک پیکچرز واگذار شده است.

داستان فیلمنامه اقتباس سینمایی کمیک‌های «نغمه فراموشی» به‌قلم شان اوکیف به رشته تحریر درآمده که اولین کار رسمی وی با فیلم «خانواده فوری/ Instant Family» بود که کارگردانی این فیلم را شان اندرسون بر عهده داشت و بازیگرانی، چون مارک والبرگ، رز بایرون، اکتاویا اسپنسر و جولی هاگرتی در آن حضور داشتند و به‌ ایفای نقش پرداختند؛ فیلمی که با استقبال خوبی هم از سوی منتقدان همراه شد و با بودجهٔ ۴۸ میلیون دلاری، فروشی ۱۲۰ میلیون دلاری در گیشه داشته است.

میزان

دیدگاهتان را بنویسید