- ورزش

حمله شدید دایی به عزیزی‌خادم

چهره شاخص فوتبال ایران در پاسخ به سوالی درباره اظهارات عزیزی‌خادم مبنی بر اینکه فدراسیون تعهدی برای پرداخت مطالبات ویلموتس ندارد، گفت: از عزیزی‌خادم بعید است چنین اظهاراتی داشته باشند. مگر آقای ویلموتس با شخص قرارداد بسته که عزیزی‌خادم بگوید، فلانی‌ها بدهند؟ هنوز برای ایشان جا نیفتاده که رئیس فدراسیون فوتبال است و تمام این موارد را قبل از اینکه رئیس فدراسیون شود، می‌دانست.

حمله شدید دایی به عزیزی‌خادم در ماجرای غرامت ویلموتس

وی ادامه داد: این بدهی، متعلق به فدراسیون فوتبال است، البته مراجع قضایی باید پیگیری کنند که چطور ویلموتس آمد هرچند همه ما می‌دانیم او چطور آمده است. آقای خادم باید بدانند مراجع قضایی با فیفا طرف نیست. ما مگر می‌توانیم به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال بگوییم این بدهی را نمی‌دهیم؟ شما ندهید، اگر فیفا ما را محروم نکرد، مگر به همین راحتی است؟

سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران افزود: وقتی این اظهارات آقای خادم را شنیدم، واقعا ماندم! این جواب درباره بدهی ویلموتس یعنی چی؟ مگر می‌شود با فوتبال ملی ما بازی شود که رئیس فدراسیون بگوید بدهی خارجی را نمی‌دهم؟ آقای ویلموتس مگر با شخص قرارداد بسته که حالا شخص پولش را بدهد؟ او با فدراسیون فوتبال ایران قرارداد بسته است. ریاست فدراسیون هم فوتبال ایران هم الان در اختیار شما (عزیزی‌خادم) است. پس شما باید این پول را تهیه کنید اما بقیه ماجرا که پیگیری قضایی موضوع است، پیگیری می‌شود. وزارت اطلاعات و قوه قضاییه حتما دنبال این قضیه هستند تا مشخص شود پول بیت‌المال را چه کسی این‌گونه هدر داده است؟

دایی تاکید کرد: عزیزی‌خادم حرف اشتباهی زده است، و از او بعید بود چنین جوابی بدهد. فیفا و یا CAS آقای تاج را مسئول نمی‌داند و یا کسان دیگر را مسئول نمی‌داند که پول را بدهند. این مسئولیت فدراسیون فوتبال است. در آن هیاهو یک قراردادی به اشتباه با آقای ویلموتس بسته شده و فدراسیون فوتبال باید جوابگو باشد.

او در ادامه در پاسخ به این سوال که مگر آقای عزیزی‌خادم بدون اطلاع از بدهی ویلموتس در انتخابات فدراسیون فوتبال نامزد شده است، گفت: مگر می‌شود خبر نداشته باشد؟ اگر خبر داشته پس فقط برای کسب ریاست به فدراسیون آمده است. این همه تلویزیون و رسانه‌ها پیگیر موضوع ویلموتس بودند. چطور کسی که می‌خواهد رئیس فدراسیون فوتبال شود، اطلاع نداشته است؟ اگر اطلاع هم نداشته باشید، باز شما (عزیزی‌خادم) مسئول هستید.

وی تاکید کرد: برای من سوال برانگیز بود که چنین جوابی از رئیس فدراسیون فوتبال از رسانه ملی منتشر شده است. یکی از وظایف رئیس فدراسیون رسیدگی به همین مسائل است. نه اینکه شانه خالی کند و بگوید کسان دیگری باید این پول را بدهند.

ورزش سه

دیدگاهتان را بنویسید