- نمایش خانگی

درگذشت تماشاگر ولزی؛ اتفاقی شبیه به سوژه سریال جدید منوچهر هادی

روز جمعه هفته گذشته خبری منتشر شد مبنی بر اینکه یک تماشاگر ۶۴ ساله ولزی بعد از باخت ولز مقابل ایران سکته کرد و به علت ایست قلبی درگذشت. سریال «نیوکمپ» ساخته منوچهر هادی با سوژه‌ای شبیه به این اتفاق در حال ساخت است. 

بر اساس شنیده‌ها منوچهر هادی در جدیدترین سریالش به سوژه مرگ یک تماشاچی فوتبال می‌پردازد. وی مدتی است در سکوت خبری مشغول ساخت سریال جدیدی شده است. او در تازه‌ترین سریال خود، با سوژه‌ای مشابه به این حادثه، مرگ یک تماشاگر ایرانی را در دیدار تیم ملی ایران و آرژانتین، روایت می‌کند.
طرح اولیه این سریال که با عنوان نیوکمپ مدت‌ها پیش خبر پیش تولید آن منتشر شده بود، متعلق به بهرام افشاری است و قرار بود که فیلمنامه آن توسط او و یک فیلمنامه نویس نوشته شود.

کمال تبریزی سال گذشته پیش تولید سریالی کمدی با نام نیوکمپ را برای پخش در شبکه نمایش خانگی شروع کرد. تاخیر در صدور پروانه ساخت شرایطی را موجب شد تا پروژه به حالت تعلیق دربیاید. بعد از گذشت مدتی تولید این پروژه بار دیگر به جریان افتاد. در شروع مجدد کار منوچهر هادی به جای کمال تبریزی انتخاب شد تا به عنوان کارگردان سریال نیوکمپ را جلوی دوربین ببرد.
بهرام افشاری، امیر جعفری، ترلان پروانه و سیامک انصاری از جمله بازیگران قبلی این سریال بودند و باید دید در ادامه کار با کارگردان جدید گروه بازیگران چه تغییراتی خواهد داشت. بهرام افشاری و امیر جعفری، قبلا در فیلم سگ بند همبازی بوده اند.
این فیلم کمدی اجتماعی داستان یک خانواده است که بر سر مشکلی، دچار بحران مالی بزرگ شده‌اند. پسر خانواده، برای حل این بحران و جور کردن پول مورد نیاز، از طریق سایت شرط‌بندی، روی بازی مساوی ایران با آرژانتین شرط می‌بندد. در طول این بازی ۹۰ دقیقه‌ای همه چیز خوب و طبق خواسته آن‌ها پیش می‌رود و نتایج امیدوارکننده است، تا زمانی‌که در دقیقه ۹۱ بازی، لیونل مسی، به دروازه ایران گل می‌زند و بازی را از حالت مساوی خارج می‌کند. پس از این گل مسی، اوضاع به هم می‌ریزد و ماجراهای جدیدی آغاز می‌شود.

ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید