- اجتماعی, فرهنگی

دریافت جایزه علمی «دکتر کاظم آشتیانی» توسط استاد علوم پزشکی جهرم

«محسن علی پور»، عضو هیأت‌ علمی گروه علوم وفن آوری های نوین و بیوشیمی دانشگاه علوم پزشکی جهرم موفق به دریافت جایزه علمی «دکتر کاظمی آشتیانی» از بنیاد «ملی نخبگان» شد.

وی در کارنامه پژوهشی خود چاپ ۲۷ مقاله‌ علمی و پژوهشی و ISI  در مجلات معتبر بین‌المللی و داخلی دارد که بنیاد ملی نخبگان در جدیدترین فهرست برگزیدگان خود، این جایزه‌ را به عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی جهرم اختصاص داد.

«بنیاد ملی نخبگان» با هدف حمایت از فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی استادیاران جوان در دانشگاه‌ها، تسهیلات ویژه‌ای را تحت عنوان جایزه «مرحوم دکتر کاظمی آشتیانی» در قالب اعتبار پژوهشی و اعتبار تجهیزات به اعضای هیأت علمی که براساس شیوه‌نامه این جایزه برگزیده می‌شوند، اعطا می‌کند.

این جایزه با هدف حمایت از فعالیت‌های پژوهشی استادیاران جوان به اساتید موفق در زمینه چاپ کتاب، انتشار مقالات علمی و ثبت اختراع اعطا می‌شود. اساتیدی که موفق به کسب این جایزه می‌شوند، از امکانات اولیه برای تجهیز فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی، اعتبار تجهیزات و همچنین حمایت از شرکت در دوره‌های آموزش حرفه‌ای و توانمندسازی بهره‌مند می شوند.

«دکتر کاظمی آشتیانی» بنیان‌گذار پژوهشکده‌ «رویان است» و توسعه دانش سلول‌های بنیادی در کشور مدیون تلاش های مجاهدانه این دانشمند است.

شبستان

دیدگاهتان را بنویسید