- فیلم و سینما

سرنوشت قهرمان‌های «آواتار ۳» تغییر می‌کند

کامرون پیش‌تر خبر از ساخت «آواتار ۳ » و همین طور قسمت‌های چهارم و پنجم این فیلم داده بود، اما گفته می‌شود که این قسمت‌ها تفاوت‌های فاحشی با دو نسخه قبلی خود خواهند داشت.
 

 فیلم حماسی و علمی تخیلی جیمز کامرون، «آواتار: راه آب» اخیراً فروش میلیارد دلاری را در گیشه رد کرده و حالا این کارگردان پرآوازه به فکر ساخت قسمت بعدی این فرانشیز است.

کامرون پیش‌تر خبر از ساخت «آواتار ۳ » و همین طور قسمت‌های چهارم و پنجم این فیلم داده بود، اما گفته می‌شود که این قسمت‌ها تفاوت‌های فاحشی با دو نسخه قبلی خود خواهند داشت.

این کارگردان به تازگی اعلام کرده که آواتار ۳ به شرح یک اختلاف در میان قبایل ناوی خواهد پرداخت.

وی با حضور در برنامه «بیست دقیقه» فرانسه درباره گام بعدی این داستان توضیح داد. او گفت که قسمت سوم روی «اختلاف فرهنگی با آنچه قبلاً نشان داده‌ام تمرکز خواهد کرد.»

درحالی که «آواتار» قوم ناوی را به عنوان ساکنان جنگل‌های ابدی سیاره پاندورا معرفی کرده بود، «آواتار: راه آب» ناوی‌هایی را نشان داد که زیر آب زندگی می‌کردند. در قسمت بعدی ظاهراً یک نوع جدید از ناوی‌ها قرار است معرفی شوند که نماینده آتش در این سیاره هستند.

کامرون گفت: «مردم خاکستر نمایندگان آتش خواهند بود. می‌خواهم ناوی‌ها را از زاویه دیگری نشان بدهم، چون تا به این جای کار من فقط نیمه خوب شخصیت آن‌ها را نشان داده‌ام.»

این کارگردان توضیح می‌دهد: که در آواتار ۳ ناوی‌ها دچار تغییرات اساسی می‌شوند. این بار، مردم خاکستر، چهره متخاصم‌تر و مهاجم‌تر این طبیعت را نشان می‌دهند. «در فیلم‌های اول، شخصیت‌های انسان‌ها بسیار منفی و شخصیت ناوی‌ها بسیار مثبت بود. در آواتار همه چیز برعکس خواهد شد.»

از روی صحبت‌های این کارگردان ۶۸ ساله می‌شود این طور فهمید که قرار است در قسمت سوم جیک سالی برای اولین در این فرانشیز در مقابل ناوی‌ها قرار بگیرد.

او همچنین افزود: در سری‌های جدید قرار است برای اولین بار سیاره‌های جدیدی نمایش داده شوند. این ایده امکان استفاده از موجودات فضایی و فلزات ارزشمند بی شماری را می‌دهد که کارگردان می‌تواند از آن‌ها برای ساخت قسمت‌های بیشتر و بیشتر از این مجموعه استفاده کند.

خبرگزاری آنا

 

دیدگاهتان را بنویسید