- فیلم و سینما

«سلوک» رافعی بهار آغاز می‌شود

عباس رافعی، کارگردان سینما در گفت‌و‌گو با ایکنا درباره کار جدید خود گفت: فیلم سینمایی «سلوک» را بهار سال آینده جلوی دوربین می‌برم. این فیلم سینمایی کاری زنانه و اجتماعی است که در آن موضوعاتی دینی به صورتی ویژه مد نظر قرار گرفته است.

وی افزود: «سلوک» فیلم درونی است که فضای آن در جغرافیای تهران شکل می‌گیرد و به دلیل جنس قصه نباید در فصل سرما جلوی دوربین رود. این کار چندی پیش پروانه ساخت دریافت کرده است.

این کارگردان تاکید کرد: تهیه‌کنندگی این فیلم سینمایی را علی اوجی بر عهده خواهد داشت. «سلوک» داستانی زنانه دارد. پیام فیلم؛ صبر و استقامت زن است. فیلم می‌گوید در شرایط سخت اجتماعی، چگونه یک زن قادر است با حفظ کرامت انسانی مشکلات را از پیش رو بردارد.

رافعی تاکید کرد: نکته دیگری که به صورت ویژه در فیلم مدنظر دارم بحث امید است. امیدی اتفاقی است که آثار سینمایی توجه به آن به شدت احساس می‌شود چون این تصور که فیلم اجتماعی حتماً باید کاری سرد و ناامید باشد، مشکلی اساسی برای این ژانر محسوب می‌شود. این کار همچنین تجلیلی از مقام مادر خواهد بود.

این کارگردان ادامه داد: این فیلم سینمایی دارای لوکیشن‌های فراوان بیرونی خواهد بود. درضمن «سلوک» یک اثر پربازیگر است و فیلمنامه آن را خودم به رشته تحریر درآورده‌ام.

رافعی پیش از این، فیلم‌هایی چون «کیمیا و خاک»، «آزادراه» و «فصل فراموشی فریبا» را کارگردانی کرده بود. رافعی همچنین فیلم «غیبت موجه» را در نوبت نمایش دارد که پیشتر مشکلاتی در مسیر اکران عمومی آن وجود داشت.

ایکنا

2 thoughts on “«سلوک» رافعی بهار آغاز می‌شود

  1. norfloxacin how long does it take dulcolax to wear off During a Test match at The Oval in 1976, when Michael Holding, of the West Indies, was bowling to Peter Willey, of England, he memorably remarked The bowler s Holding, the batsman s Willey priligy where to buy There is a low frequency of extrusion and hematoma formation that may be related to the number of pellets inserted

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *