- اجتماعی

فرآیند مولدسازی برای مردم شهر‌ها و روستا‌ها شفاف شود

سید احسان خاندوزی، وزیر امور اقتصادی و دارایی در گردهمایی مدیران کل امور اقتصادی و دارایی استان‌های سراسر کشور تاکید کرد: در خصوص مولد سازی دارایی‌های دولت باید مدیران استان‌ها در مورد پروژه‌ها و املاک دستگاه‌های استان‌ها همرسانی کنند و به عنوان کانون اتصال در کنار استاندار باشند.

خاندوزی اضافه کرد: در خصوص مولد سازی، مدیران در استان‌ها در کنار کار فنی، درباره فضاسازی در سطح استان برای تنویر و اقناع افکار عمومی کار کنند.

وی افزود: مردم همه شهر‌ها و روستا‌ها باید بدانند که کدام املاک در مسیر مولدسازی و کدام طرح‌ها در مسیر تکمیل قرار می‌گیرد.

وی همچنین درباره مطالبات مدیران استانی درباره پاسخگویی بانک‌ها تاکید کرد: باید از معاون نظارتی بانک مرکزی دعوت شود تا در وزارتخانه برای هر استان یک رابط دارایی معرفی شود و در این خصوص گزارش‌گیری کنیم.

وزیر اقتصاد بیان کرد: در خصوص اطلس سرمایه گذاری هم باید یک روز خاتمه بگذاریم که مثلا تا پایان اردیبهشت همه استان‌ها اطلس خود را اعلام کنند؛ چرا که ما در این خصوص به یک آمار ملی برای پیوند نهایی نیاز داریم.

وزیر اقتصاد با اشاره به فعالیت صندوق بیمه حوادث طبیعی ساختمان در بخش بیمه، از مدیران کل امور اقتصادی و دارایی استان‌ها خواست تا با استفاده از این ظرفیت و شناسایی مشکلات هر استان ذیل یک ستاد استانی بحران، موجبات انتفاع بیشتر مردم از این ظرفیت را فراهم کنند.

ایبنا

دیدگاهتان را بنویسید