- فیلم و سینما

فرصت رقابت در سی و سومین جشنواره تئاتر فارس

تریلر جدیدی از فیلم لایو اکشن پینوکیو به کارگردانی رابرت زمیکس (مردی که کارگردانی فیلم‌هایی نظیر بازگشت به آینده، راجر خرگوش و قطار سریع السیر قطبی را در کارنامه خود دارد) منتشر شده است. آنچه تا این لحظه از فیلم دیده‌ایم، بازی بنجامین ایوان اینزورث به عنوان شخصیت اصلی و همچنین جیمینی کریکت با بازی جوزف گوردون-لویت است که هیجان ما را برای دیدن این اثر به یاد ماندنی بیشتر می‌کند.

هدف دیزنی از ساخت اولین تیزر از این فیلم (که در ماه می میلادی منتشر شد) بیشتر برای نمایش دادن جهان این فیلم و البته داستان تاثیرگذار آن به نمایش در آمد. حتما به خاطر دارید که دنیای پینوکیو در اینیمیشن این داستان، درست قبل از زنده شدن پینوکیو به پایان رسید. با این حال، در تریلر جدید، ما می‌بینیم که پسر عروسکی داستان ما در حال اجرا در یک اجرای خیابانی، دویدن در خیابان‌ها و صحبت با روباهی، که به نظر می‌رسد رئیس یک سیرک و یک دزد دریایی است، هست. قطع به یقین برای دیدن دماغ بزرگ پینوکیو و گریه و زاری‌هایش بیشتر هیجان زده خواهیم بود و دوست داریم ببینیم که دیزنی با تکنولوژی‌های جدیدی که در استودیوهای خود به کار گرفته است، تا چه اندازه می‌تواند در این ماجرا ما را هیجان زده کند.

فیلم لایو اکشن پینوکیو توسط دیزنی ساخته‌ خواهد شد

چه چیزی بهتر از این که شرکت دیزنی برای بازگشتن به داستان هیجان انگیز 50 سال قبل خود از بازیگران مطرح دنیای هالیوود و البته کارگردان خبره‌ای مانند زمیکس استفاده کرده است. جالب است که جدیدترین تریلر دیزنی را با تریلر اقتباسی استاپ موشن نتفلیکس به کارگردانی گیرمو دل تورو مقایسه کنیم. اولی قطعا شبیه دیگر اقتباس‌های اخیر دیزنی از فیلم‌های کلاسیکش است، در حالی که دومی برداشتی بسیار متفاوت از داستان پینوکیو دارد.

هر چه که هست، قرار است پینوکیو از نتفلیکس در ماه دسامبر اکران شود، در حالی که فیلم دیزنی در روز 8 سپتامبر در دیزنی پلاس اکران خواهد شد.

سخت افزار مگ

دیدگاهتان را بنویسید