- فیلم و سینما

فیلمبرداری «پسرم رسول» به پایان رسید

فیلمبرداری فیلم تلویزیونی «پسرم رسول» تولید گروه فیلم و سریال شبکه پنج سیما به تهیه کنندگی نازنین پیرکاری و کارگردانی نبی قلی زاده در شهر اندوهجرد استان کرمان به پایان رسید.

ایلیا آقاسی، خسرو احمدی، محمد ربانی پور، وحید نفر و برخی از بازیگران بومی کرمان در تله فیلم «پسرم رسول» نقش آفرینی کرده اند.

سروش انتظامی آهنگسازی این تله فیلم را آغاز کرده و صداگذاری نیز برعهده امین شریفی است.

در خلاصه داستان این فیلم که به جشنواره فیلم کودک و نوجوان نیز ارسال خواهد شد، آمده است: «حال پدر نامساعد است. رسول می داند عمر پدر به این دنیا نیست. اوهر طور شده باید برای امری مهم خود را به حاج قاسم برساند اما در میانه راه، رازی بزرگ برای او برملا می شود.»

نازنین پیرکاری تهیه کنندگی این فیلم را برعهده دارد. او پیش از این مجموعه مستندهایی چون «یک چکه ماه» را تهیه کرده است.

نبی قلی زاده کارگردان این اثر نیز تاکنون چند مستند، فیلم سینمایی و تلویزیونی ساخته که از آن جمله فیلم سینمایی «آکو» حضور در 18 جشنواره بین المللی را تجربه کرده و جوایز بهترین فیلم و بهترین فیلمبرداری را به دست آورده است.

دیگر عوامل اصلی این تولید گروه فیلم و سریال شبکه پنج سیما عبارتند از ناظر کیفی: مسعود صباح، نویسندگان: نبی قلی زاده، حامد صمصامی، مدیر برنامه ریزی و دستیار یک کارگردان : کتایون درخشان وزیری، منشی صحنه: شقایق صادق، عکاس: مهدی فصاحت، تدوین: فرشاد عباسی، مدیر فیلمبرداری: وحید بیوته، صدابردار: میلاد شالی، طراح صحنه و لباس: حامد علیخانی، طراح گریم: سمیرا گودرزی، مشاور گویش و لهجه: شیوا عدالت‌خواه، جانشین تولید: امیر حسین صفیری، مدیر تدارکات: سعید سیف، روابط عمومی: مریم عرفانیان، صداگذاری و ترکیب صدا امین شریفی، آهنگساز: سروش انتظامی.

خبرآنلاین

دیدگاهتان را بنویسید