- فرهنگی

نمایشگاه آثارهنرمندان”تجسم هنر”درنگارخانه میرزارضاکلهرافتتاح شد

با حضور بهرام فاضلی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و هنرمندان نمایشگاه چهاردهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر با “عنوان تجسم هنر “در استان کرمانشاه در نگارخانه میرزا رضای کلهر گشایش یافت .
افتتاح نمایشگاه چهاردهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر با عنوان تجسم هنر در استان کرمانشاه 
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهاردهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر در ‌استان کرمانشاه در تاریخ 16 بهمن  همزمان با برنامه های ایام الله دهه فجر تحت عنوان «تجسم هنر» در نگارخانه میرزا رضا کلهر گشایش یافت.
 
مرتضی باقری مدیر هنری چهاردهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر استان کرمانشاه گفت : در دوره چهاردهم جشنواره ، بخشی به نام ” تجسم هنر ” به مجموعه جشنواره افزوده شده است که در 30 استان کشور به صورت همزمان برگزار می گردد و در استان کرمانشاه  در بخش هنرهای جدید شامل ۱۰ اثر چیدمان (اینستالیشن) و ۲ اثر ” ویدئو آرت ” از ۱۱ نفربرگزار شد.
 
در این نمایشگاه ۱۲ اثر از ۱۱ هنرمندان شاخص استان کرمانشاه روزبه حبیبیان.نادیا چمنی. مژده حدیدی. مهرناز حبیبیان.محمدرضا کماسی.حسین شهسواری. سارا زنگنه. مسعود پاریاب. جواد سورنی.سامان آریان پور و مهدی پرویزی آثارشان به نمایش در آمد. 
 
وی افزود : این نمایشگاه از روز شانزدهم بهمن در نگارخانه میرزا رضا کلهر مجتمع فرهنگی هنری غدیر تا 25 بهمن برای بازدید عموم همه روزه صبح ها از ساعت 9 تا 12 و عصر ها ۱۵ تا ۱۷دایر می باشد . 
 

دیدگاهتان را بنویسید