- فرهنگی, هنر

نگارخانه کلک خیال؛ میزبان آثار برگزیده جشنواره هنری عکس ” بوبک”

به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای اخلاق، در پی فراخوان جشنواره هنری عکس “بوبک” با موضوع طبیعت، گردشگری و آئین های سنتی ایران از آذر ماه سالجاری منتشر شده بود، 498 اثر از سراسر کشور به دبیرخانه جشنواره واصل شد.
بر اساس این خبر، هیئت داوران جشنواره، “مونیکا بختیاری فرد”، “الینا بختیاری فرد” و “مینا شورکی” از پانزدهم تا هجدهم دی ماه بر اساس شاخصه های تطابق اثر با موضوع، ترکیب بندی وکیفیت آثار، 15 اثر از هنرمندان “امیر حسین بیگ محمدی”، “نیما جبرائیلی”، “علیرضا حبیبی زاده قهرود”، “زهرا حشمتی”، “فاطمه خادمی”، “سمانه خراسانی آقازاده”، “نیوشا دهقان”، “شهلا رضایی”، “سمیه رنجبر زید آبادی”، “علیرضا عبدی”، “محمدرضا شفیعی علویجه”، “محمد محسنی”، “حسین نوروزی”، “اسماعیل نوری” را انتخاب که پنج اثر از جشنواره  به مرحله نهایی راه یافت.
این خبر می افزاید: آثار جشنواره هنری عکس “بوبک” تا ششم بهمن ماه در نگارخانه کلک خیال در حال برگزاری است و نمایشگاه مجازی آثار منتخب/ https://www.aparat.com/kelkekhial.gallery  بارگذاری و منتشر شده است.
این خبر ادامه می دهد: در آیین اختتامیه جشنواره هنری عکس بوبک، لوح تقدیر فرهنگسرای اخلاق و دبیر جشنواره به نفرات اول تا پنجم “نیوشا دهقان”، “محمدرضا شفیعی علویجه”، “علیرضا عبدی”، “نیما جبرائیلی” و “علیرضا حبیبی زاده قهرود” اهداء می شود.
نگارخانه کلک  خیال درخیابان پیروزی، خیابان شکوفه، خیابان شهید کاظمی در طبقه دوم فرهنگسرای اخلاق واقع است .

فرهنگ و هنر

دیدگاهتان را بنویسید