- فرهنگی, هنر

وضعیت مبهم کنسرت ارکستر ملی

اعلان شامگاه گذشته بنیاد رودکی مبنی بر تغییر دوباره زمان برگزاری کنسرت ارکستر ملی ایران به رهبری مجید انتظامی، با توجه به برگزار نشدن سایر برنامه‌های کنسرت و موسیقی در سالن‌های موسیقی تهران، طبیعی و قابل پیش‌بینی بود اما نحوه تصمیم‌گیری و اطلاع‌رسانی درباره این اجرا، وضعیت مبهمی برای آن ایجاد کرده است.

به گزارش ایسنا، پیش از این قرار بود اجرای ارکستر ملی ایران با عنوان «همراه خاطره‌ها» به رهبری مجید انتظامی، در دهه اول مهرماه (از ۶ تا ۱۰ مهر) به روی صحنه برود اما درست در روز آغاز اجرای یادشده و با توجه به شرایط خاص پیش آمده، ساعاتی پس از گزارش ایسنا در این زمینه بود که بنیاد رودکی اعلام کرد این اجرا به زمان دیگری یعنی ۱۴ تا ۱۸ مهر موکول شده است.

با این حال با آنکه عصر روز یکشنبه دهم مهرماه روابط عمومی و امور بین‌الملل بنیاد رودکی اعلام کرد دور تازه تمرین ارکستر ملی ایران برای اجرای یادشده آغاز شده است، ساعاتی بعد اعلام کرد که  این اجرا به منظور فراهم کردن شرایط حضور پرشمار علاقه‌مندان شنیدن و دیدن برگزیده آثار استاد انتظامی، مجددا لغو و به زمان دیگری موکول شده است. این درحالی است که بلیت‌فروشی این اجرا تا صبح روز دوشنبه ادامه داشت.

گویا تاریخ جدید اجرای مورد نظر ارکستر ملی ایران پس از آغاز سایر کنسرت‌ها و اجراهای صحنه‌ای در تهران اعلام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید