- فرهنگی

«پارادایم» به کارگردانی امیررضا مرادی به روی صحنه رفت

 
نمایش «پارادایم» به نویسندگی نسرین احمدخانی و کارگردانی امیررضا مرادی به عنوان آخرین نمایش روز نخست سی و سومین جشنواره تئاتر استان زنجان اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، نمایش «پارادایم» به نویسندگی نسرین احمدخانی و کارگردانی امیررضا مرادی ساعت 19 روز دوشنبه مورخ 1400/09/22 در محل پلاتو ماندگار فرهنگسرای امام خمینی (ره) و در قالب سی و سومین جشنواره تئاتر استان زنجان به روی صحنه رفت.

در این نمایش معراج کرمی، علی رضایی راد، امیررضا مرادی، نسرین احمدخانی و سیما غنی لو به عنوان بازیگر حضور داشتند و امیررضا مرادی به عنوان طراح صحنه، نسرین احمدخانی به عنوان طراح لباس، آیدا علوی به عنوان منشی صحنه، مهیا طهمورث به عنوان پخش کننده افکت و ویدئو، فائزه مرادی به عنوان پخش نور،کریم کاموسی، سالار سیفی نژاد جم و مبین گنج خانی به عنوان مجریان دکور، امیر رضا مرادی به عنوان طراح پوستر و بروشور  و مبین گنج خانی به عنوان تدارکات این نمایش را همراهی می کردند.

گفتنی است نمایش «پارادایم» تولید گروه پوپک، با حمایت انجمن هنرهای نمایشی استان زنجان و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان تولید و آماده شده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید