- نمایش خانگی

پایان فصل یازدهم شیکاگو فایر و گمانه‌زنی‌ها درباره تیلور کینی

درحالی انتشار خبر پایان فصل یازدهم سریال شیکاگوفایر در رسانه‌ها منتشر شده که برخی گمانه‌زنی‌ها از عدم حضور تیلور کینی در فصل‌های آتی خبر می دهند.

به نقل از ان بی سی، چهارشنبه گذشته درحالی اخبر مربوط به پایان فصل 11 سریال شیکاگو فایر منتشر شده که حضور کمرنگ شخصیت اصلی آن یعنی تیلور کینی عاملی برای گمانه‌زنی‌های مختلف در فضای مجازی بود.

این گمانه‌زنی‌ها درحالی مطرح شد که از فصل 7 به بعد روند حذف و ورود شخصیت‌های جدید در این سریال کاملا محسوس شده بود و ورود شخصیت‌های جدید به شیکاگو فایر در ذهن مخاطبان منطقی جلو نمی‌کرد.

به گفته برخی منتقدان اگرچه این سریال اکشن با استفاده از هیجان و صحنه‌های مهیج توانسته همچنان مخاطبانش را حفظ کند اما تغییر شخصیت‌های سریال کمی به اصالت آن ضربه زده است و برخی از مخاطبان براین باورند که در یک یا دو فصل اخیر کیفیت سریال به دلیل ورود شخصیت‌های تازه به مجموعه مثل گذشته نیست.

این گروه از منتقدان درباره تغییر شخصیت‌های سریال همچنین تاکید می‌کنند که بدون تردید جابه‌جایی شخصیت‌ها اگرچه هنرمندانه و در قالب یک داستانک مجزا یا یک حادثه توسط کارگردان انجام می‌شود ولی نباید فراموش کنیم که شخصیت یا کاراکترهای فعال در سریال‌های دنباله‌دار در ذهن مخاطبان حک می‌شوند و تغییر متعدد آنها می‌تواند به اصل موضوع زیان وارد کند.

از سوی دیگر گمانه‌زنی‌های مطرح شده درباره غیبت احتمالی تیلور کینی در برخی رسانه‌ها به دلیل پایان قرارداد وی و همچنین عقد قراردادهای جدید مورد توجه قرار گرفته و در نهایت این واقعیت را نشان می دهد که حتی اگر کینی در ادامه شیکاگو فایر حاضر باشد به دلیل گرفتاری در پروژه‌های دیگراحتمالا حضوری بسیار کمرنگ خواهد داشت.

در همین حال آخرین اخبار نشان می دهد این بازیگر 41 ساله به دلیل برخی کاهش بودجه‌ای در فرایند تولید شیکاگو فایر به فکر عقد قرارداد برای حضور در پروژه‌های دیگر افتاده است.

شیکاگو فایر مجموعه‌ای تلویزیونی است که توسط مایکل برانت و درک هاس ساخته شده و دیک ولف تهیه کننده آن است. این سریال که در واقع داستان یک ایستگاه آتش نشانی و آتشنشان‌های آن است از 10 اکتبر سال 2012 میلادی تا ماه گذشته میلادی در قالب 236 قسمت پخش شده است.

دیدگاهتان را بنویسید