- فیلم و سینما

آغاز فیلمبرداری آواتار ۲ بعد از تاخیر ۳ ماهه

بعد از بازگشت جیمز کامرون به نیوزیلند برای ادامه فیلمبرداری قسمت دوم فیلم آواتار پس از سه ماه وقفه، حالا خبر ادامه فیلمبرداری این فیلم مورد انتظار آغاز شده است.

خبرگزاری تسنیم: بعد از بازگشت جیمز کامرون به نیوزیلند برای ادامه فیلمبرداری قسمت دوم فیلم آواتار پس از سه ماه وقفه، حالا خبر ادامه فیلمبرداری این فیلم مورد انتظار آغاز شده است.

«جان لندو» با انتشار تصاویر پشت صحنه این فیلم خبر ادامه فیلمبرداری را داده است. جیمز کامرون و گروهش دو هفته گذشته را در قرنطینه به سر برده‌اند و به تازگی با از سرگیری فیلمبرداری‌ها، ادامه این پروژه نیز از سر گرفته شد.

به گفته رسانه‌ها، با بازگشت کامرون به صندلی کارگردانی، دنباله‌های «آواتار» به اولین پروژه‌های بزرگ هالیوود تبدیل می‌شوند که فیلمبرداری آن‌ها پس از پاندمی کرونا ادامه پیدا می‌کند. هفته‌ گذشته استودیوی یونیورسال نیز اعلام کرد که برای تصویربرداری «دنیای ژوراسیک: سلطنت» به استودیوهای پاین‌وود لندن بازخواهد گشت. در مقطع فعلی، استودیوی دیگری برای بازگشت برنامه‌ریزی نکرده است.

دولت نیوزلند مجوز فیلمبرداری «آواتار» را در ابتدای ماه ژوئن صادر کرد. هر چند این تصمیم اعتراض سیاستمداران این کشور را در پی داشت. بازگشت «آواتار» به نیوزلند برای بیش از 600 نفر شغل ایجاد می‌کند.

«آواتار 2» 17 دسامبر 2021 توسط دیزنی اکران خواهد شد.

 

منبع:صبا

دیدگاهتان را بنویسید