- نمایش خانگی

بسته حمایتی ساترا برای رسانه‌های صوت‌و تصویر فراگیر

ساترا به‌ منظور حمایت از رسانه‌های صوت‌و تصویر فراگیر در فضای مجازی بسته محتوایی اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲ را به سکوهای دارای مجوز عرضه می‌کند.

به نقل از روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی (ساترا)، در راستای حمایت از رسانه‌های دارای مجوز از ساترا، این سازمان در نظر دارد بسته محتوایی اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲ شامل ۱۸۷ قسمت محتوا در قالب‌های مختلف برنامه، فیلم و سریال، منطبق بر مبنای نظام رتبه‌بندی را در اختیار رسانه‌های دارای مجوز قرار دهد.

بسته محتوایی اردیبهشت‌ماه ساترا شامل مجموعه نمایشی «بچه محل» (عمو پورنگ) در۳۰ قسمت، سریال‌های «هوش سیاه» در ۱۵ قسمت و «پژمان» در ۲۵ قسمت، مینی سریال‌های «مرد در مقابل زنبور» در ۵ قسمت، «ریشه ها» در ۸ قسمت، انیمیشن‌های «دالتون‌ها» در ۲۶ قسمت و «کامیون زباله» در یک قسمت، مسابقه‌های «سیم آخر» در ۳۰ قسمت و «ایران» (فصل دوم) در ۱۵ قسمت، مستند ۳۰ قسمتی «ملاقات با تاریخ» و فیلم‎های سینمایی «کلاشینکف» و «مسیر ایرلندی» است.

متقاضیان می‌توانند به‌منظور دریافت این بسته‌های محتوایی یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۸۸۳۴۵۱۹۹ داخلی ۴۴۸ تماس بگیرند.

ایلنا

دیدگاهتان را بنویسید