- مد و پوشاک

لباس های چهارخونه، یک استایل پاییزی ترندی

با لباس های چهارخونه، یک استایل پاییزی ترندی را در این فصل تجربه کنید .
پاییز یکی از بهترین فصل ها برای طرفداران مد می باشد که می توانند استایل های پاییزی شیک و متفاوتی را برای خود ایجاد کنند.
معمولا در فوریه و مارس برندهای معتبر مانند شنل، ورساچه، گوچی، پرادا و…از کالکشن پاییز و زمستان خود رونمایی می کنند و در واقع ترندهای این فصل ها را مشخص می کنند، شما می توانید با دنبال کردن صفحه اینستاگرام برندها از جدیدترین کالکشن های آن ها مطلع شوید.

رنگ های گرم مانند کرم ، قهوه ای و شتری از جمله رنگ های پاییزی هستند که شما می توانید با یک ست زیبا استایل پاییزی خود را داشته باشید همچنین رنگ های نود نیز می تواند استایل شما را تکمیل کند .

در پاییز شما می توانید تنوعی از طرح ها را بر روی لباس های خود داشته باشید ، لباس هایی با پترن های مختلف و همچنین لباس های چهارخانه می تواند استایل پاییزی شما را شیک تر کند .

 

لباس پترن دار

شما می توانید یکی از قسمت های لباس خود را پترن دار استفاده کنید و برای اینکه استایل خود را شیک تر کنید باقی تکه های لباس را تا حد امکان ساده استفاده کنید تا ست پاییزی بهتری را داشته باشید.

لباس های چهارخونه، یک استایل پاییزی ترندی

پیش از این برای شما معنی واژه ترند را توضیح داده اییم و گفته اییم که ترند به چه معنا است اما اگر نمی دانید پیشنهاد می کنیم این مقاله را اصطلاحات مد و فشن و کلمات رایج مد از دست ندهید .

اما به طور کلی ترند زیر مجموعه ایی از مد می باشد و در واقع تعدادی از ترندها مد را تشکیل می دهند . یعنی یک سبک از هر چیزی که برای مدتی مورد استقبال قرار می گیرد.

ما در این مقاله می خواهیم در مورد یک استایل پاییزی ترندی و استایل پاییزی با لباس های چهارخانه توضیح دهیم .

کت و شلوارهای چهارخانه ترندی

کت و شلوارهای اورسایز همچنان در پاییز امسال هم نیز همراه شما خواهد بود.
می توانید انواع کت های چهارخانه را با شلوار ساده بپوشید و یا برعکس شلوارهای طرح دار چهارخانه را با کت های ساده ست کنید و یک استایل ترندی را داشته باشید، همچنین می توانید از یک ست کامل چهارخانه استفاده کنید و حتما به شما پیشنهاد می کنیم که باقی لباس ها و اکسسوری های خود را ساده استفاده کنید

رنگ های گرم و یا رنگ های خنثی مانند طوسی و مشکی می تواند یک انتخاب مناسب برای ست های چهارخانه شما باشد .

کت و شلوار چهارخانه

استایل های شیک پاییزی با دامن های چهارخانه

پاییز یکی از بهترین فصل ها برای طرفداران دامن های جذاب زنانه می باشد و همچنین یکی از بهترین انتخاب های پاییز دامن های چهارخانه شما است که بهتر است از دامن های میدی که تا زیر زانو هستند استفاده کنید.

دامن های چهارخانه به همراه جوراب شلواری های ضخیم می توانند یک انتخاب شیک و جذاب برای استایل پاییزی ترندی شما باشند .

دامن پاییزی
دستمال گردن های چهارخانه

اگر می خواهید کمی ساده تر چهارخانه های پاییزی را بپوشید از یک دستمال گردن پاییزی و یا شالگردن های نازک پاییزی استفاده کنید.
بهتر است شالگردن های چهارخانه را بر روی لباس های ساده استفاده کنید تا طرح آن بهتر دیده شود و استایل شیک تری را برای شما ایجاد کند.

در پاییز معمولا از دستمال گردن ها و یا شالگردن های نازک استفاده می شود و معمولا شال های ضخیم مناسب زمستان می باشد .

دستمال گردن چهارخانه

کت و بارونی های بلند ترندی

اگر امسال به دنبال انواع بارونی و کت رفته باشید مطمئن کت های بلند تا مچ پا را زیاد دیده ایید که یکی از ترندهای پاییز امسال است و اگر به لباس های بلند علاقه دارید می توانید از این کت ترندی استفاده کنید.

معمولا این کت های بلند با رنگ های نئونی زیاده دیده می شوند که شاید انتخاب این رنگ ها کمی ریسکی باشد و اینکه مدت کمتری می توان از آن ها استفاده کرد.

بهتر است اگر از کت های بلند استفاده می کنید ، شلوارهای جذب را همراه آن بپوشید .

کت های پاییزی
کت های چهارخانه کوتاه را لایه لایه بپوشید

یکی دیگر از ترندهای پاییز 2019 پوشیدن لباس های لایه ایی است.
منظور از لایه ایی پوشیدن اینه که می تونین چند تا لباس را رو هم بپوشید مثلا یک تیشرت، پیراهن و روی آن یک کت کوتاه چهارخانه رو بپوشید و با یک جوراب شلواری و نیم بوت استایل خود را تکمیل کنید.

استایل های لایه لایه بسیار جذاب و ترندی می باشند و انتخاب ترکیب رنگ های نود و همچنین خنثی می تواند برای این استایل انتخاب مناسبی باشد .

کت چهارخانه کوتاه

پانچ های چهارخانه  پاییزی را فراموش نکنید !

در پاییز می توانید از جذابیت های پانچ ها استفاده کنید و یک استایل پاییزی ترندی را برای خود ایجاد کنید .

می توانید پانچ ها را همراه بافت و یک جین جذب بپوشید و بهتر است رنگ بافت شما با پانچ همخوانی داشته باشد تا باعث شلوغی استایل شما نشود .

پانچ های چهارخانه

لباس های چهارخونه، یک استایل پاییزی ترندی

این نکته همیشگی را در پوشیدن لباس های پاییزی فراموش نکنید :

چهارخانه های درشت باعث می شود که اندام شما پرتر نشان داده شود و در واقع شما را هیکلی تر نشان دهد و اگر اندام درشتی دارید بهتر است از چهارخانه های ریزتر استفاده کنید .

برای ست کردن رنگبندی استایل پاییزی خود می توانید رنگ لباس هایتان را از چهارخانه لباستان انتخاب کنید و باقی لباس هایتان را با آن ست کنید .

علاوه بر رنگ های گرم برای پاییز و لباس های چهاخانه ، رنگ قرمز نیز در ترکیب لباس های چهارخانه شما می تواند بسیار جذاب و زیبا باشد .

 

 فریده کریمی

دیدگاهتان را بنویسید